Sinu koer ja Köber toit?

28
sept
Autor: koebers.eesti


Kommentaarid: 14

Peale kahte kuud Köber Supermix kasutamist muutus minu koerte karvkate uskumatult...karv läikis, oli väga sile ja karv ei olnud enam lahti. Koerale see toit ka väga maitseb.
Maris, 2. oktoober 2011


Tere! Oleks soov osta 20kg Supermixi.Hetkel viibin ise Riias,tulen Tallinnasse kuu lõpus.Palun andke oma tel. number. Tervitustega, Piret Tamm.
Piret, 16. aprill 2013


Tere! Oleks soov osta 20kg Supermixi.Hetkel viibin ise Riias,tulen Tallinnasse kuu lõpus.Palun andke oma tel. number. Tervitustega, Piret
Piret, 16. aprill 2013


Oman 2 mastifi kutsikat - 5 ja 6 kuune, kilodes 35+. Milline teie poolt pakutav toit oleks kõige sobivam? Kuidas oleks seda kõige parem tellida-osta? Elan Harjumaal Rae vallas.
Elle, 14. august 2014


Tere! Elle.....vabandan, et ei näinud varem teie postitust. Mastifile sobivad nii Extra(suured graanulid), Astor ja kindlasti soovitaksin Euro Dog-Foodi, sest koerad on suured ja toidu kulu on väga suur. Euro toit on meil hinnaga 50eur/20kg kott. Võimalus on teil endal tulla toidule järele Nõmmele, või lepime kokku aja ja koha, kus saame toidu üle anda. kahju, et te ei kirjutanud oma tel. numbrit. Minu tel. 5025195
Maris, 30. november 2014


Ma ei ole varem kusagil foorumis kirjutanud kuid leidsin selle foorumi ja loodan et minu kirjutis aitab ka teisi koeraomanikke. Minul on 4 aastane Saksa lambakoer ja sünnist saadik allergiline. Küll kõrvad haiged, küll sügeleb üle keha. Veterinaaride poolt soovitatud ravimid toimisid täpselt niikaua kuni viimane tablett oli järjekordselt võetud. Kliiniku toitudest soovitas arst teraviljavabu toite. Mitte millestki ei olnud kasu. Natukene rohkem kui aasta tagasi sattusin juhuslikult nägema Köbersi reklaami Facebookis ning mõtlesin et kontakteerun müüjaga ja saan ehk head nõu. Just nii see läkski, hea nõu ja sobiv toit oligi leitud. Light toit maitses ülimalt hästi minu isutule koerale ning paari nädala pärast oli sügelemine ja varbavahede närimine kadunud. Oleme veel proovinud Köbersi Lammas riisiga ja GJ toitu. Kõik sobivad! Detsembris 2017 proovisime ka Kanepiõli. Ülisuper! Kõrvadele mõjus see nii et kõrvad on nüüd absoluutselt puhtad. Uskumatu, kuid tõsi. Soovitan ja võin ka isiklikult kogemust jagada, kui kellelgil huvi.
Tiina, 11. mai 2018


EkBJMZgpVtuDCr
xYTQmbWX, 2. detsember 2019


pheuolJv
ynJxbBqidgHL, 2. detsember 2019


kcTvrxjZH
DMGyogecJt, 8. veebruar 2020


jfuKgXoiD
pbyeLNwlDWQIvir, 8. veebruar 2020


HkDYPmyClVfxn
qDYFbSmwQ, 10. juuni 2020


omjhvqytPed
ZyRAHxYiOeGgIafh, 10. juuni 2020


RMwNPWcHgF
JbAUzirCQS, 12. august 2020


gjvfNDrzH
macHJuRSTsrVjCxd, 12. august 2020


Lisa kommentaar

Email again:
Nimi   
E-mail   
Kommenteeri   
Sisesta

Viimased uudised

28. september Sinu koer ja Köber toit?
28. september KUIDAS MAITSEB?